ماساژ پا

pregnancy-foot-massage

پا به عنوان قلب دوم، نقش موثر و مهمی در سلامت کل بدن دارد. پاهای انسان به دلیل تحمل وزن بدن و حفظ تعادل، نقش تعیین کننده ای در آرامش و سلامت انسان دارند، به نحوی که هرگونه خستگی و ناراحتی در ناحیه کف پا بلافاصله به کل بدن سرایت می کند. مدت مدیدی است که در نقاط مختلفی از جهان، برخی پزشکان از ماساژ پا ( ماساژ کف پا ) برای تشخیص و درمان بیماریهای گوناگون بهره می گیرند که اصطلاحاً آن را Reflexology نامیده اند. Reflexology یا ماساژ پا در حقیقت بر پایه این عقیده استوار است که بدن شامل انرژیهای پایدار و در جریانی است که با نقاطی بر روی کف پا اتصال دارد.

تکنیک ماساژ پا:

در ماساژ پا برای هر عضو مهم از بدن و سر، بخش کوچکی از پا را در نظر می گیرند که با آن عضو مرتبط بوده و با ماساژ آن بخش از پا به تسکین آن عضو می پردازند.

فوائد ماساژ پا:

در ماساژ پا علاوه بر رفع خستگی نواحی کف، مچ و ساق پا ، سایر نقاط بدن نیز تحریک شده و از طریق ارتباط شان با کف پا آرامش پیدا می کنند.

مدت زمان استفاده از ماساژ پا و هزینه آن:

مدت زمان استفاده از ماساژ پا ۶۰ و ۹۰ دقیقه می باشد.همچنین میهمانان گرامی می توانند از ۳۰ دقیقه ماساژ پا به عنوان ماساژ تکمیلی همراه با ماساژی دیگر استفاده نمایند .هزینه ۶۰ دقیقه ماساژ پا ۲۵۰/۰۰۰ تومان می باشد.